Logo
  1. Úvod
  2. GS27
  3. Auto
  4. Interiér
  5. Péče o textil & čalounění
  6. GS27 CARPET&UPHOLSTERY CLEANER 300ml

GS27 CARPET&UPHOLSTERY CLEANER 300ml

aktivní pěna na čištění čalounění, sedaček atd.

GS27 CARPET&UPHOLSTERY CLEANER 300ml GS27 Carpet&Upholstery Cleaner čistí a oživuje látky, koberce a čalounění ve vašem autě. Aktivní pěna s a... celý popis
Dostupnost
Skladem
310,00 Kč
256,20 Kč
bez DPH
Číslo produktu:CL110123
Výrobce:GS27
Určení:čištění sedaček, čalounění a koberců
Hlídat cenu / dostupnost
Kompletní specifikace

GS27 CARPET&UPHOLSTERY CLEANER 300ml


GS27 Carpet&Upholstery Cleaner čistí a oživuje látky, koberce a čalounění ve vašem autě. Aktivní pěna s antistatickými vlastnostmi čistí textilní vlákna do hloubky, absorbuje nečistoty a obnovuje jejich barevný vzhled. Po zaschnutí  stačí zbytek nečistot  snadno odstranitelný pomocí vysavače.


Aplikace:
Aktivní pěna pro rychlé schnutí. Určeno k aplikaci na všechny vlákna, koberce, rohožky či sedadla. Lze použít rovněž na dětské autosedačky.


Tip pro použití:
Před použitím přípravku čištěné místo vysajte a teprve poté aplikujte po celém povrchu, např. sedadla, a ne pouze na viditelně znečištěnou část. Dosáhnete tak stejného výsledku na celé ploše.


Návod k použití:
Čištěný povrch nejdříve vysajte. Carpet Upholstery Cleaner před použitím nejdříve důkladně protřepte a poté přímo aplikujte ze vzdálenosti cca. 20cm od čištěného povrchu. Raději aplikujte v několika krátkých dávkách než jednou dlouhou aplikací. Pokryjte celý čištěný povrch, nejen jednotlivé skvrny, abyste dosáhli homogenního výsledku. V případě potřeby použijte kartáč a důkladně otřete utěrkou z mikrovlákna nebo houbou. Povrch dobře otřete a nechte uschnout. Nakonec opět použijte vysavač a suchý ošetřený povrch vysajte.

 

NEBEZPEČÍ:
EXTRÉMNĚ HOŘLAVÝ AEROSOL. Obal je pod tlakem: V případě zahřátí může explodovat. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. SKLADUJTE MIMO DOSAH DĚTÍ!

počítadlo.abz.cz
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.