Logo
  1. Úvod
  2. GS27
  3. Moto
  4. Renovace
  5. GS27 DEEP SCRATCH REMOVER 100ml

GS27 DEEP SCRATCH REMOVER 100ml

hloubková renovace laku

GS27 DEEP SCRATCH REMOVER 100ml   GS27 Deep Scratch Remover je určen k renovaci laků s hlubokým škrábanci v povrchové vrstvě laku. Jeho aktivní složk... celý popis
Dostupnost
Skladem
420,00 Kč
347,11 Kč
bez DPH
Číslo produktu:CA100122
EAN kód:3352349940644
Výrobce:GS27
Hlídat cenu / dostupnost
Kompletní specifikace

GS27 DEEP SCRATCH REMOVER 100ml

 

GS27 Deep Scratch Remover je určen k renovaci laků s hlubokým škrábanci v povrchové vrstvě laku. Jeho aktivní složka zajišťuje vymizení hlubokých škrábanců s výrazným řezem ve vrstvě laku. Mikročástice v produktu pak napomáhají leštění okraje vrypů,  tím zmenšují úhel odrazu světla, čímž činí vryp neviditelný. Produkt lez použít jednoduše s utěrkou z mikrovlákna nebo profesionální elektrickou leštičkou na lokálních částech karoserie nebo karoserii jako celku při kompletní renovaci.

 

Aplikace:
Určeno pro všechny barvy a všechny typy barev (lak, metalíza atd.) Minimální spotřeba, maximální efekt. Při správné aplikaci žádný roztřik.

 

Technické typy:
Většinu škrábanců na karoserii lze opravit, důležité je však určit typ škrábance, resp. jeho hloubku.

 

1. povrchové škrábance: např. rýhy od větví v povrchové vrstvě laku
K odstranění těchto poškození je dostačující použití naších produktů UNIVERSAL SCRATCH REMOVER, TITANIUM SCRATCH REMOVER neboBLACK SCRATCH REMOVER pro tmavé laky.

 

2. hluboké škrábance: např. od klíčů, které sahají hluboko do povrchové vrstvy laku.
Zde je na místě použití právě produktu, který máte v ruce tedy DEEP SCRATCH REMOVER.

 

3. velmi hluboké škrábance:Jedná se o výrazné škrábance jdoucí pod povrchovou lakovou úpravu a dále, které vznikají při silném kontaktu s ostrými předměty. Zde je třeba přistoupit již k lakýrnickým opravám.

 

Návod k použití:
Můžete použít pouze na místně poškozené části nebo k renovaci karoserie jako celku . Nepoužívejte na matné laky. Do čisté utěrky z mikrovlákna naneste malé množství produktu a krouživými pohyby, větším čí menším tlakem v závislosti na charakteru poškození, naneste na karoserii. Při renovaci větších ploch postupujte vždy postupně (např. dveře, blatník atd.)  Vyleštěte a pro dokončení procesu a vytvoření ochranné vrstvy použijte některou z leštěnek nebo vosků od GS27. Před prvním použití  vyzkoušejte na skrytém místě, abyste viděli výsledek.

Zboží zařazeno v kategoriích
počítadlo.abz.cz
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.