Logo
  1. Úvod
  2. Muc-Off
  3. Muc-Off PreWax Cleanser 250ml

Muc-Off PreWax Cleanser 250ml

Muc-Off PreWax Cleanser 250ml

Muc-Off Pre Wax Cleanser 250ml odstraňuje staré voskové vrstvy, znečištění připravuje lak na aplikaci nové ochranné vrstvy pravidelné použití vede ke... celý popis
Dostupnost
skladem
500,00 Kč
413,22 Kč
bez DPH
Číslo produktu:311
Výrobce:Muc-Off
Určení:motorová vozidla
Hlídat cenu / dostupnost
Kompletní specifikace

Muc-Off Pre Wax Cleanser 250mlMuc-Off Pre Wax Cleanser

  • odstraňuje staré voskové vrstvy, znečištění
  • připravuje lak na aplikaci nové ochranné vrstvy
  • pravidelné použití vede ke skutečně hlubokému lesku

 

Muc-Off Pre Wax Cleanser je důležitou etapou pro skutečnou ochranu a lesk laku karoserie automobilu, neboť dokáže do hloubky odstranit staré voskové filmy i s dalšími nečistotami a připravit tak povrch k aplikaci přípravků, které zajistí novou ochranu a lesk. Díky absolutně čistému povrchu je lesk stále hlubší a hlubší.

Po užití Pre Wax Cleanseru doporučuje aplikovat leštěnku Muc-Off Miracle Shinem, která zajistí nejen požadovaný lesk, ale také dlouhodobou ochranu.

Aplikace:
Před aplikací se ujistěte, že je karoserie čistá a suchá. Pečlivě produkt protřepte, aby došlo k aktivaci všech jeho složek a naneste na utěrku z mikrovlákna nebo pěnový aplikátor. Nyní rovnoměrně středním tlakem aplikujte na povrch karoserie na plochu ne větší než 1m čtvereční. Chvíli nechte působit a poté přípravek odstraňte čistou utěrkou z mikrovlákna. V tomto okamžiku je karoserie čistá do hloubky a připravena k aplikaci přípravků pro ochranu a lesk, jako je např. Muc-Off Miracle Shine Polish, Speed Polish atd.

Pozor! Před použitím se ujistěte, že karoserie není horká a přípravek neaplikujte na přímém slunci.

počítadlo.abz.cz
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.