Logo
  1. Úvod
  2. Sponser
  3. Sponser Lactat Buffer 800g

Sponser Lactat Buffer 800g

LACTAT BUFFER 800g/LEMON(18-32 porcí)   Sponser LACTAT BUFFER je jemně ochucený nápojový prášek se citrátem sodným a hydrogenuhličitany pro ambiciózní... celý popis
Dostupnost
skladem
690,00 Kč
570,25 Kč
bez DPH
Číslo produktu:80171
Výrobce:Sponser
Určení:aerobní sporty
Hlídat cenu / dostupnost
Kompletní specifikace

LACTAT BUFFER 800g/LEMON
(18-32 porcí)

 

Sponser LACTAT BUFFER je jemně ochucený nápojový prášek se citrátem sodným a hydrogenuhličitany pro ambiciózní sportovce, kteří se věnují sportům s vysokou intenzitou výkonu, během něhož se pohybují  na nebo nad úrovní laktátového prahu.

Při vysoké intenzitě výkonu velmi často omezuje kumulace laktátu výkon. V důsledku toho klesá na krátkou dobu PH v krvi. Protože tělo tento pokles jen velmi špatně toleruje, jsou potřebné vyrovnávací látky a právě LACTAT BUFFER takové změny v pH v těle vyrovná. Hydrogenuhličitany a nepřímý účinek citrátu pomáhá vyrovnat nárůst těchto kyselin omezujících sportovní výkon.

 

LACTAT BUFFER je speciální produkt, který se používá jako doplněk před klíčovými závody. Je speciálně vyroben pro náročné sportovce všech druhů sportovních odvětví, ve kterých laktát (sůl kyseliny mléčné) limituje výkon (veslování, sprint disciplíny, lyžování, plavání, cyklistika, běh atd.).

 

Výhody:

  • oddálení překyselení svalů
  • jemná citrónová příchuť
  • dobrá snášenlivost hydrogenuhličitanu sodného a citrátu sodného, díky čemž lze produkt používat několik dní bezprostředně předcházejících závodu
  • neobsahuje žádné zakázané dopingové látky
  • určen i pro vrcholové sportovce


Tip: BETA ALANINE, intracelulární účinná kyselá pufrová látka, se doporučuje používat v kombinaci s pufrem extracelulární kyseliny LACTAT BUFFER od společnosti SPONSER®


Použití – aplikace:

Akutní příjem 1-2 hodiny před výkonem dle doporučeného příjmu odpovídajícímu tělesné hmotnosti.  Celkový příjem před závodem rozdělte do menších porcí. Nemíchejte s mlékem.
Celkové použití tohoto produktu v průběhu roku by mělo být omezeno pouze na několik vybraných důležitých závodů.  Dlouhodobý vysoký příjem sodíku se nedoporučuje!

Vědecká studie rovněž potvrdila dlouhodobější účinek při pravidelném používání. V tomto případě by se užití mělo uskutečnit 5-6 dní před soutěží, v den soutěže dle klasického doporučení.  Výkonnost je prokázána i následující den po poslední dávce.

 

 

Doporučené dávkování

tělesná váha

1 porce

+ voda
45-55kg25g(3 ML*)cca.700ml
55-65kg30g(4 ML*)cca.850ml
65-75kg34g(4,5 ML*)cca.1000ml
75-85kg39g(5 ML*)cca.1100ml
85-95kg44g(5,5 ML*)cca.1250ml

ML*= měrná lžička

 

Upozornění:
Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Potravinové doplňky nejsou náhradou vyvážené a pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. V jednotlivém individuálním případě se mohou vyskytnout gastro-intestinální potíže. Vysoké přísuny solí nejsou vhodné pro osoby citlivé na sůl, s vysokým krevním tlakem, s omezenou funkcí ledvin, s astmatem, ale také pro těhotné a kojící ženy, děti a mládež. Těmto osobám se Lactal Buffer nedoporučuje.

Zboží zařazeno v kategoriích
počítadlo.abz.cz
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.