Logo
  1. Úvod
  2. Sponser
  3. Sponser Long Energy 10% Protein Drink 1200g

Sponser Long Energy 10% Protein Drink 1200g

Sportovní energetický a regenerační nápoj

LONG ENERGY 10% PROTEIN DRINK Berry/1200g (lze vyrobit 15-20 litrů nápoje) *bez lepku, *malé množství laktózy <1000mg/porce *ubez umělých sladidsel... celý popis
Dostupnost
skladem
990,00 Kč
860,87 Kč
bez DPH
Číslo produktu:80242
EAN kód:7611174047000
Výrobce:Sponser
Určení:sportovní nápoj pro hydrataci, regeneraci
Hlídat cenu / dostupnost
Kompletní specifikace

LONG ENERGY 10% PROTEIN DRINK Berry/1200g
(lze vyrobit 15-20 litrů nápoje)

*bez lepku, *malé množství laktózy <1000mg/porce *ubez umělých sladidsel * bez umělých barviv

 

SPONSER LONG ENERGY (s COMPETITION®-FORMULA) je vysoce kvalitní energetický a regenerační sportovní nápoj, který je zásaditý, má nízkou osmolitu a obsahuje 10% proteinu ve formě rychlých peptidů. Proteiny obsažené v nápojích pro sportovce vedou k rychlejšímu ukládání glykogenu ve svalech a rychlé regeneraci, neboť napomáhají doplnit prázdné glykogenové zásoby.

 

 

SPONSER LONG ENRGY je založen na 8 rozdílných zdrojích sacharidů s různým glykemickým indexem, mimo ostatních také na VitargoTM, což  je patentovaný hydrolysát ječmenného škrobu s molekulární hmotností 100x vyšší než u tradičních obilných škrobů, čímž může být odštěpeno velké množství jednotek glukózy po jednom. Testy s VitargoTM jako hlavním zdrojem energie ukázaly o 70% rychlejší ukládání glykogenu ve svalech.

Tato vlastnost je založena právě na specifické struktuře tohoto škrobu. Využití různých druhů sacharidů pak pozitivně ovlivňuje snášenlivost nápoje a využití energie zvyšuje o 20%-50%. Mimo Peptopro  je  LONG ENERGY obohacen o Glutamin, BCAA (větvené esenciální aminokyseliny Valin, Leucine, Isoleucine) a  některé elektrolity.

 

Velký podíl Glutaminu (1100mg/100g) má pozitivní vliv při odbourávání amoniaku, udržování dusíkové rovnováhy v organismu asyntéze proteinu. Glutamin extrémním způsobem zlepšuje regeneraci svalových vláken, podporuje tvorbu glykogenu, zastavuje katabolické procesy a zvyšuje imunitu.

Rovněž vysoký podíl BCAA (2140mg/100g) pozitivně ovlivňují syntézu proteinů.Větvené aminokyseliny L-Leucin, L-Isoleucin a L-Valin tvoří významnou část všech aminokyselin tvořících svalovou tkáň. Pod vlivem intenzívní fyzické zátěže se vyčerpává energetická zásoba tvořená glykogenem a nastupuje tvorba energie z větvených aminokyselin. Této nepříznivé situaci lze zabránit dodáním právě větvených aminokyselin - BCAA. Cílené doplňování BCAA přispívá k anabolizaci organizmu, ztrátám svalové hmoty, lepšímu spalování tuků, což vše vede k podpoře vytrvalostního výkonu a rychlejší regeneraci po něm.

 

SPONSER LONG ENERGY je svým vysoce kvalitním  složením určen skutečně pro náročné a ambiciózní sportovce zejména v oblasti vytrvalostních sportů jako jsou maratonské a horské běhy, triatlon a další aerobní sporty s výkonem přesahujícím 2 hodiny. Mimo použití nápoje v průběhu výkonu ho lze doporučit i pro konzumaci bezprostředně po ukončení výkonu k hydrataci, doplnění glykogenových zásob, ochraně svalové hmoty a nastartování procesu regenerace.

 

Výhody:
• high-tech nápoj pro vytrvalostní závody s vysokou intenzitou i regeneraci po nich
• zásaditý, zcela bez kyselin • nízká osmolita
• 72% sacharidů, 10% bílkovin
• multi-Carb Formule pro efekt pomalého uvolňování
• vysoký podíl BCAA a glutaminu
• bez laktózy
• umělých sladidel a barviv

 

Aplikace:
60g-80g prášku (cca 4-5 odměrek) rozpusťte v 750-1000ml vody na každou hodinu ke krytí energetických výdajů. Při velmi vysoké potřebě energie lze zvýšit koncentraci až na 100 g/litr. Pro regeneraci lze připravit s 60-80 g/500 ml. Láhev s nápojem je třeba dobře protřepat.

Zboží zařazeno v kategoriích
počítadlo.abz.cz
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.